Kanali 7...

24 vjet më i ri, aktorja e famshme ndahet nga i dashuri

Kate Beckinsale dhe i dashuri i saj, muzikanti Goody Grace, dyshohet se janë ndarë.

Dyshimet janë shtuar, pasi aktorja 47-vjeçare dhe këngëtari 23-vjeçar nuk po e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjetin social “Instagram”. Për këtë arsye, duke se kjo është një provë se marrëdhënian e tyre nuk po shkon shumë mirë.

Kate dhe Goody u panë së bashku shumë herë gjatë gjithë karantinës. Ata u fotografuan për herë të parë së bashku në janar dhe u konfirmuan si çift në prill.