Kanali 7...

34 vjeçari gjendet i vetëvarur në pemë

Një ri është gjetur i pajete në malin e Dajtit mesditën e kësaj të hëne.

Sipas policisë, rreth orës 13:00, tek Teleferiku, në afërsi të Antenave, në Dajt, është gjetur i vetë’varur në një pemë shtetasi O.Gj., 34 vjeç.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.