Kanali 7...

50 vjeçari ekzekutohet në sy të gruas

Nje ngjarje e rende eshte regjistruar mengjesin e sotem ne Fier.

 

Ne lagjen Sheq i Madh eshte ekzekutuar nje 50 vjecar i cili sapo kishte dal nga banesa bashke me gruan e tij.

A.Toska u qellua me arme dhe gjeti vdekjen e menjehershme.

 

FNSH po kerkon autorin e ngjarjes.