Kanali 7...

Afëdrita Dreshaj tregon “problemet” me shtatzaninë!

Modelja dhe këngëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj është në pritje për tu bërë nënë për herë të parë.

Bukuroshja shqiptare, ka bërë me dije se gjithmonë ndihet e uritur, simptomë kjo e zakonshme e shtatëzanisë, transmeton IndeksOnline.

“Gjithmonë e uritur”, ka shkruar ajo krahas fotografisë të publikuar në Instagram.