Kanali 7...

Aktori i njohur turk konfirmon lidhjen me modelen shqiptare

Aktori i njohur turk, Burak Deniz përflitet për një lidhje dashurie me një modele me origjinë shqiptare, Didem Soydan.

Këto dyshime u vërtetuan nga mediat turke, pas fotos që Burak shpërndau në rrjetet e tij sociale, teksa shfaqet krah modeles.

Pasi u përfolën për një kohë të gjatë për një lidhje dashurie dhe mohimit të tyre me qëllim për ta mbajtur sa më larg mediave, Burak 29 vjeç ka pranuar se është në një marrëdhënie me Didem 36 vjeç.