Kanali 7...

Bardhi: T’i themi “JO” propagandës së kësaj qeverie

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi bëri thirrje për qytetarët që të reagojnë sa janë në kohë për të lejuar qeverinë t’i kthejë në një periudhë të errët.

 

Në rrjetet sociale, ai postoi një video, ku akuzon mazhorancën se e katandisur vendin si mos më keq. Sipas tij, gjërat mund të ndryshojnë në 25 prill 2021.

 

“Për popullin, me popullin! Slogan i njohur dhe i rrezikshëm që na çon në një kohë të errët propagande dhe izolimi. Kjo është një grackë, në të cilën shqiptarët nuk bien më. Thuaj jo propagandës së kësaj qeverie!”