Kanali 7...

Berisha feston sot ditëlindjen, sa vjeç mbush ish-kryeministri

Ish-kryeministri Sali Berisha feston sot ditën e lindjes. Përmes një fotoje të postuar në “Facebook”, ku shfaqet krah bashkëshortes Liri Berisha, ish-lideri i PD zbuloi se mbush 76 vjeç.

 

Ai falenderoi Zotin dhe familjarët për mbështetjen dhe dashurinë që i kanë dhënë e i japin çdo ditë.

 

“Miq, sot 76 vjeç! Mirënjohje të pakufishme Zotit, familjes dhe të gjithë atyre që me dashurinë, miqësinë, besimin dhe mbështetjen kanë qenë dhe janë eleksiri i udhëtimit tim jashtë imagjinate 76 vjeçar. Zoti ju bekoftë! Sb”