Kanali 7...

Can Yaman mohon për herë të parë zërat për një lidhje me aktoren turke

U përfol për një lidhje nga mediat Turke, me një vajzë të panjohur por tashmë ai ka mohuar të gjithë thashethemet. Aktori me origjinë shqiptare Can Yaman më në fund ka sqaruar të gjithë fansat e tij.

Can dhe aktorja Demet Ozdemir  luajtën së bashku në serialin shumë të njohur “Një puthje në errësirë”, i cili po transmetohet dhe në Itali. Nuk kishte sit ë ndodhte ndryshe ndaj dhe në këtë serial të dy aktorët kryesorë u përfolën për një lidhje në jetë reale. Në lidhje me këtë de të gjithë lajmet e tjera Can ka thënë:

“Ne jemi thjesht miq. Ajo më ka ndihmuar shumë gjatë xhirimeve. Shpresoj të punojmë sërish bashkë. Për momentin jam beqar, por ashtu si të gjithë edhe unë dua të jem në një lidhje. Këto gjëra nuk bëhen me plan dhe dua jeta të më surprizojë. Jam i gatshëm për gjithçka. Nuk ëndërroj, më pëlqen të jetoj të tashme. Rrallë mendoj për projekte. Unë thjesht jetoj dhe veproj. Një gjë e mirë e të qenit aktor është se kurrë nuk e di çfarë të pret. Mua më pëlqen shumë të surprizohem papritur. Tre vite më parë nuk e mendoja se do arrija këtu dhe ja që ndodhi.”/ Living