Kanali 7...

Cristiano Ronaldo me ‘look’ të ri, qethet tullac gjatë karantinës

Teksa është në karantinë për shkak se doli pozitiv me koronavirus, Cristiano Ronaldo ka vendosur të qethë flokët.

 

Ai u shfaq në “Instagram” me një ‘look’ të ri: Thuajse tullac! Ronaldo duket i qeshur në foto, ndërsa bën palestër në shtëpi.

 

Sipas menaxherit të tij, Ronaldo është asimptomatik dhe po e menaxhon shumë mirë situatën.