Kanali 7...

Digjet “Audi” në Elbasan, policia heton ngjarjen

Një automjet është përfshirë nga flakët gjatë orëve të mëngjesit në Elbasan.

Mjeti tip “Audi”, në pronësi të shtetasit Xh.Ç., ishte i parkuar pranë banesës dhe si pasojë mjeti është djegur pjesërisht.

Ngjarja është regjistruar në lagjen “Haxhias”.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të rënies së zjarrit.