Kanali 7...

Dy vajza plagosen në aksident

Një përplasje e fortë mes dy automjeteve ndodhi këtë të mërkurë në aksin rrugor Milot-Rubik.

 

Për pasojë, u plagosën shoferja dhe pasagjerja, shkruan “Vizion Plus”.

 

Në aksident u përfshinë një furgon dhe një autoveturë.

 

Të plagosurat u dërguan në spital, ndërsa policia po kryen hetimet në vendin e ngjarjes.