Kanali 7...

E pabesueshme/ 74 vjeçari u fut në frigorifer nga vëllai, pas 20 orësh u gjet i gjallë

E pabesueshme ajo që ka ndodhur në Indi.

Një 74 vjecar  u presupozua I vdekur nga familjaret e tij pasi kishte disa ditë i semurë.

Familjaret menduan se ai kishte vdekur  dhe vellai e futi në frigorifer derisa ata të beheshin gati për të kryer ritualet e fundit.

Mirëpo pas 20 orësh kur në shtëpi mbërriti një punonjës I një kompanie që merrej me sherbimet funerale, ai vuri re që trupi i 74 vjecarit lëvizste dhe se ai ishte gjallë ndonëse në gjëndje të rëndë.

Punonjësi telefonoi familjaret e Balasubramanian Kumar, dhe ata panë kur erdhen në vendngjarje se 74 vjecari merrte frymë.

Një video që u shfaq në mediat indiane bëri xhiron e rrjeteve sociale në kohë rekord pasi shfaqej 74 vjecar duke u përpjekur brenda në frigorifer.