Kanali 7...

E qëlluan me plumb pas shpine, vdes në spital ish-deputeti shkodran

Ndërron jetë ish-kreu i Komunës Velipojë, dhe njëherazi ish-deputet i PDK-së, Pashk Ujka, të cilit iu bë atentat pranë shtëpisë së tij në Shkodër.

 

64-vjeçari, i cili u qëlluam me plumb pas shpine, nuk ka mundur t’iu mbijetojë plagëve të marra.

Vijon…