Kanali 7...

“E vetmja gjë që dua…”/ Aurela Gaçe ka ditëlindjen

Aurela Gaçe është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Këtë të premte ajo feston 46-vjetorin e lindjes dhe në rrjetet sociale zbuloi të vetmen gjë që kërkon.

 

“Sot ,46 🥳.  Dikur, në çdo tetor të ri, i vendosja vetes disa pikësynime. Tani, jo më!  E vetmja gjë që dua është te jem shumë gjatë për të jetuar e gëzuar jetën pranë vajzave të mija, t’i shoh teksa rriten e të jem aty për to, ashtu si prindërit e mi akoma janë për mua…. Të jem pranë familjes time e të vazhdoj të jap tek ju dhuratën me te cilën me pajisi Zoti, këngën, muzikën. Ky nuk eshte pikësynim. Kjo është dëshirë. Rritet njeriu e fillon mendon e përjeton ndryshe. Prandaj i thonë “çdo gjë vjen me moshë” 🤣, tani vonë e kam kuptuar. Adoleshente  përjetë😅🥳🥳🥳🥳🥳🥳