Kanali 7...

Emrat-Tragjike në Tiranë/ Makina bie në rezervuar, humbin jetën një djalë e një vajzë

Dy të rinj kanë humbur jetën tragjikisht në Tiranë.

 

Mësohet se në makinën që u gjet e fundosur në “Rezervuari i Çekrezës”, ndodheshin dy të rinj. Një djalë 22 vjeç dhe një vajze 20 vjeç kanë humbur jetën ndërsa momentalisht po nxirren trupat e pajetë.

 

“Në vijim të informacionit paraprak, i cili bënte fjalë për një mjet të fundosur në vendin e quajtur “Rezervuari i Çekrezës”, ju informojmë se: Si rezultat i kërkimeve nga polumbarët e Reneas u bë e mundur nxjerrja nga mjeti i trupave të pajetë të shtetasve Erjon Muça, 22 vjeç, dhe Dorina Gjokgjinaj 20 vjeçe. Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes”. njofton policia.