Kanali 7...

Fahri Balliu me maskë krah Metës/ Presidenti: Qytetar i përgjegjshëm!

Presidenti Ilir Meta u takua këtë të hënë me analistin dhe botuesin Fahri Balliu.

 

Kreu i shtetit postoi në rrjetet sociale një foto nga takimi, ku bie në sy fakti që Balliu e mban maskën, siç ka urdhëruar qeveria.

 

Ilir Meta e quan atë një qytetar të përgjegjshëm dhe u bën thirrje të tjerëve të bëjnë kujdes.

 

“Republika ka qytetarë të përgjegjshëm si Fahri Balliu! Kujdesuni për shëndetin tuaj në këto kohë të vështira!”