Kanali 7...

Fifi shuan dyshimet, konfirmon lidhjen me partnerin e saj

Këngëtarja e njohur, Fifi ka konfirmuar lidhjen me partnerin e saj.

Pak muaj më parë, ajo bëri një postim në “Instastory”, ku shkruante se kërkonte  vetëm vëmendjen e një personi dhe se mund të bëhej çdo gjë, edhe palaço, vetëm që të ishte me njeriun e saj të zemrës. Ky postim tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, pasi në postimin në fjalë, ajo i bëri “tag” një personi me emrin Xhuljo Tabaku.

Mirëpo, veprimi i fundit i këngëtares forcoi akoma më shumë këto dyshime.

Në llogarië e saj në Instagram, Fifi ka larguar të gjithë personat që i ndiqte, duke e ndjekur vetëm Xhuljo Tabakun.