Kanali 7...

Gjendet një person i vdekur në Elbasan

Gjendet një person i pajetë në lagjen “5 maji” ne Ebasan.

 

Viktima është gjetur në mëngjes dhe nga te dhenat e para behet e ditur se ka demtie ne pjesen e kokes.

Vijon..