Kanali 7...

Grabiti të riun, arrestohet 28-vjeçari

Një 28-vjeçar u arrestua nga Policia e Përmetit këtë të mërkurë.

 

Ai akuzohet se në bashkëpunim me një person tjetër, ka grabitur një 23-vjeçar, të cilit i kanë marrë celularin dhe portofolin.

 

I arrestuari rezulton të jetë i dënuar më parë për vjedhje, kurse bashkëpunëtori i tij është në kërkim.