Kanali 7...

I vënë zjarrin makinës së punonjësit të Ujësjellësit në Vlorë

Një automjet është djegur gjatë mbrëmjes së djeshme në qytetin e Vlorës. Makina tip ‘Nisan’ me targa VL 7260 C ishte në pronësi të një punonjësi të Ujësjellësit dhe është shkrumbuar totalisht.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Ujit të Ftohtë. Dyshohet se ka qenë e qëllimshme.

Policia po punon për zbardhjen e rrethanave dhe identifikimin e autorëve.

Vijon…