Kanali 7...

Ish-deputeti Eduard Ndocaj shoqërohet në komisariat

Ish-deputeti Eduard Ndocaj përfundoi në komisariat paraditen e kësaj të premteje.

 

Incidenti u shënua në Fishtë të Lezhës, ku kryeministri Edi Rama do të përurojë shtëpinë e Gjergj Fishtës.

 

Mësohet se ai ka tentuar të jetë pjesë e aktivitetit, pa marrë ftesë. Për shkak të insistimit, ai u fut në furgonin e policisë dhe u dërgua në komisariat.