Kanali 7...

Juristja e njohur, komplet e zhveshur në vaskë (FOTO)

Ajo është e njohur për linjat e saj superseksi dhe fotot provokuese që poston. Redona Koçi, juriste në profesion, por e apasionuar pas modelingut, ngriti temperaturat me foton e saj të fundit.

 

Seksbomba ndodhet në një vaskë të mbushur plot me petale trëndafili, bashkë me një vajzë tjetër. Të dyja ato janë të zhveshura komplet.

 

“Një vajzë e bukur e zhveshur vlen 1 milion statuja”, shkruan Redona Koçi.