Kanali 7...

Showbiz

Moti, e hënë 22 shkurt 2021

Moti, e hënë 22 shkurt 2021

Moti parashikohet të jetë kryesisht i kthjellët në të gjithë territorin. Edhe pse nga orët e mesnatës deri në orët …

3 tipet e grave që burrat i duan, por u tremben

3 tipet e grave që burrat i duan, por...

Pas këtyre tre tipave të grave, burrat mendojnë se fshihet një grua që nuk do t’i dojë dhe kanë frikë …

Moti për ditën e diel, 21 shkurt 2021

Moti për ditën e diel, 21 shkurt 2021

Moti parashikohet të jetë i kthjellët në të gjithë territorin duke përjashtuar vranësirat e pakta kalimtare në orët e mëngjesit …