Kanali 7...

Sport

Juventus fiton dhe rimerr vendin e tretë

Juventus fiton dhe rimerr vendin e tretë

Juventus është kthyer tek fitorja teksa mbrëmjen e të hënës mposhti Krotonen me shifrat 3-0 në ndeshjen e vlefshme për …