Kanali 7...

Këngëtarja poston gabimisht foton nudo në Instagram

Ditëlindja e festuar në mënyrë të cmendur mes alkoolit dhe miqve ka lënë shenjat e veta tek reperja e famshme Cardi B.

28 vjetorin ajo e festoi në Las Veges e rrethuer nga miqtë e saj më të ngushtë si dhe bashkëshorti I vet.

Por ndërsa festa e shfrenuar mesa duket alkooli bëri punën e vet. Këngëtarja e njohur kishte postuar në “Instastory” ku shfaqej e zhvendosur në krevat.

Foto qëndroi disa orë në llogarinë e saj e mesa duket reperja e kuptoi gabimin vetëm kur u zgjua nga gjumi.

Cardi B e fshiu foton dhe kërkoi ndjese ndonëse tha se një gjë e tillë mund të ndodhë.

Në festën e shfrenuar me rastin e ditëlindjes, Cardi B kishte ftuar edhe Kylie Jenner dhe Megan Thee Stallion.