Kanali 7...

Mbytet një grua në liqenin e Butrintit në Ksamil

Mbytet një grua në liqenin e Butrintit në Sarandë.

 

Policia bën me dije se më datë 16.06.2022, rreth orës 14:17, në vendin e quajtur “Manastiri”, Ksamil, dyshohet se është mbytur aksidentalisht, në liqenin e Butrintit, shtetasja V. B., rreth 70 vjeçe”, njofton policia e Sarandës.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes