Kanali 7...

Meta uron Bes Kallakun për ditëlindje: Edhe 100 pranvera!

Aktori i humorit, Bes Kallaku festoi këtë të premte 35-vjetorin e lindjes. Xhensila i dedikoi një urim të ngrohtë e plot dashuri, ndërsa nuk mungoi urimi as nga presidenti Ilir Meta.

 

Në një postim në “Facebook”, ai postoi një foto me Bes Kallakun e Ijen e Besit dhe mbi të shprehu urimin për të.

 

Siç duket edhe nga fotot, kreu i shtetit ka qenë i ftuar në festën e ditëlindjes së Besit.