Kanali 7...

Moti për ditën e dielë, 18 tetor 2020

Moti do të vijojë të jetë i kthjellët me vranësira të pakta kalimtare në bregdet dhe në zonat malore. Mjegull e mjegullinë në mëngjes dhe në mbrëmje përgjatë luginave dhe në bregdet.

Era do të fryjë me drejtim Juglindje – Veriperëndim e lehtë 1-8m/s duke u shoqëruar me valëzim të forcës 0-1 ballë.