Kanali 7...

Ndiqet dhe kapet autori i ekzekutimit të ndërtuesit në Himarë

Arrestohet brenda nje ore autori i vrasjes se biznesmenit Niko Goro ne Himare.

 

Forcat e rendit arrestuan ne vendin e quajtur Livadhet, shtetasin Kliti Leka banues ne Tirane.

53 vjecari u kap pas ndjekjes dhe iu sekuestrua makina dhe arma kallashnikov me te cilin ka kryer krimin.

Ndertuesi 51 vjecar Niko Goro u vra para marketit te motres se tij ne Himare.

 

Nderkohe mbeti e plagosur edhe motra e tij qe eshte jashte rrezikut per jeten.