Kanali 7...

Në ditët e fundit të shtatzënisë, Sara Hoxha gjen “shpëtim” vetëm te Ledri

Sara Hoxha, partnerja e këngëtarit të njohur Ledri Vula, së fundmi është vënë edhe ajo në qendër të mediave.

Bukuroshja, e cila është në pritje të ëmbël, ka qenë aktive në rrjetin e saj social “Instagram” përmes postimeve.

Me një këmishë të zezë dhe panatallona të bardha, në foton e fundit të publikuar, ajo shfaqet e veshur me rrobat e Ledrit.

“Vetëm atletet nuk janë të tijat dhe ky ka qenë një shpëtim për mua kohët e fundit,” ka shkruar ajo në përshkrim.