Kanali 7...

Një pushues mbytet në plazhin e Golemit

Një pushues ka humbur jetën pasditen e kësaj të mërkure në plazhin e Golemit.

Bëhet fjalë për 67-vjeçarin me iniciale Xh. K, i cili u mbyt duke u larë në det.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.