Kanali 7...

Njihuni me bebushin më të ri dhe të bukur të Familjes Mbretërore

Princesha Eugenie, pak ditë më parë ka bërë me dije se ka sjellë në jetë djalin e saj të parë. Njoftimi u dha nga familja mbretërore, por fotografia dhe prezantimi zyrtar me mediat ndodhi ditën e sotme.

August Phillip Hawke Brooksbank,  quhet djali i saj dhe i bashkëshortit Jack.

Deri sa të vijë në jetë fëmija tjetër i Meghand he Harryt, August do të jetë bebushi më i vogël në familjen e madhe mbretërore të Anglisë.