Kanali 7...

Njihuni me mashkullin që ka “rrëmbyer” zemrën e modeles më të kërkuar në botë

Modelja e njohur Bella Hadid flitet se është në një lidhje me aktorin Duke Nichlson.

21-vjeçari është nipi i ikonës së Hollywood-it, Jack Nichlson dhe duke iu referuar mediave ndërkombëtare, çifti po takohen së bashku prej disa javësh.

Ata janë parë duke kaluar kohë së bashku në Neë York. Po ashtu, çifti kanë bërë edhe një udhëtim për ditëlindjen e modeles 24-vjeçare.

Duke u shfaq në filmin horror “Us” dhe pozoi përkrah këngëtares, Lana Del Rey për “cover” e albumit të saj.