Kanali 7...

Nora, poston foto provokuese

Nora Istrefi, publikoi disa foto në instagram që kanë tërhequr vëmendjen e madhe të ndjekësve të saj.

Këngëtarja e njohur shfaqet mjaft provokuese, fund të shkurtër të zi dhe bluzë të shkurtër.

“Duke të parë ty”,  shkruan këngëtarja në postimin e saj krah fotografive.

Nora vec repertorit të saj të pëlqyer njihet edhe për kujdesin maksimal që I kushton pamjes, duke qënë edhe një femër tepër tërheqëse.