Kanali 7...

Pas lindjes së vajzës, vjen ndryshimi drastik i Olta Bokës

Këngëtarja Olta Boka ka shumë pak muaj që është bërë mama e një vajze me emrin Gaia. Ajo dhe partneri i saj Iv Gjoka, u bënë prindër për herë të parë në muajin korrik të këtij viti.

Në statuset e Oltës kemi parë se ardhja e vajzës në jetë ka sjell shumë ndryshime nga ana emocionale dhe shpirtërore, por që të sillte dhe një ndryshim të madh në pamje nuk e prisnim!

“Pas 3 muajsh ishte koha pë një ndryshim”, ka shkruar Olta përkrah një videoje ku tregon “look”-un e ri./ Living