Kanali 7...

Përplas makinën dhe ikën nga vendngjarja, kapet i riu

Një 24-vjeçar u arrestua këtë të mërkurë nga Policia e Durrësit.

 

Referuar njoftimit për mediat, i riu ka përplasur me makinë një mjet tjetër në autostradën Durrës-Tiranë.

 

Pas ngjarjes, ai u largua nga vendi i aksidentit, duke lënë të plagosur lehtë shoferin dhe pasagjerin e mjetit.

 

Këta të fundit u dërguan në spital, u mjekuan për plagët e marra dhe më pas u larguan në banesë.