Kanali 7...

Pjesa e dytë nis vrullshëm, hidhet në fushë Broja

Pas përfundimit të pjesës së parë  së ndeshjes mes Shqipërisë dhe Polonisë në “Air Albania Stadium”, 45 minutëshi i dytë ka nisur i vrullshëm.

Futet  në lojë sulmuesi Armando Broja në minutën e 58 për të provuar të zhbllokojë ndeshjen me Poloninë. rmando Broja, i cili i dha Kombetarës dy fitore kundër Hungarisë, ka marre vendin e Myrto Uzunit.

Kombëtares kuqezi i duhet një fitore mbremjën e sotme për të mbajtur gjallë ëndrrën Katar 2022, por deri ne minuten 58 ndeshja vazhdon 0 me 0.