Kanali 7...

Po kulloste bagëtitë, 58-vjeçari bie aksidentalisht në përrua dhe ndërron jetë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në vendin e quajtur Guvel, në fshatin Tatzat të Delvinës.

 

Një 58-vjeçari, i identifikuar me inicialet SH.Q., ka rënë aksidentalisht në një përrua dhe ka ndërruar jetë.

 

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.