Kanali 7...

Qëlloi me armë në ajër për të kërcënuar 26-vjeçarin, kapet i riu

Policia e Vlorës arrestoi këtë të hënë një 26-vjeçar për një ngjarje të ndodhur një ditë më parë.

 

I riu akuzohet se ka qëlluar me armë zjarri në ajër për të kërcënuar një 26-vjeçar.

 

Mbi të rëndojnë akuzat “Kanosja”, “Prishje e qetësisë publike” dhe “Armëmbajtja pa leje”.