Kanali 7...

Rita Ora “harron” të veshë sytjenat/ Provokon me bluzën e tejdukshme në studion muzikore

Këngëtares shqiptare Rita Ora i pëlqen të provokojë në “Instagram” me postimet e saj.

 

29-vjeçarja tërheq gjithmonë vëmendje me fotot e saj seksi dhe të guximshme.

 

Këtu përfshihet edhe një foto e postuar mesnatën e të martës nga një studio regjistrimi.

 

Rita Ora nuk kishte veshur sytjena, por vetëm një bluzë-rrjetë që nxirrte në pah gjoksin e saj.