Kanali 7...

Shqiptari rreh dy gra në Greqi

Arrestohet nga policia greke nje shtetas shqiptar.

 

Sipas mediave greke, i arrestuari eshte 37-vjecari me iniciale A.T.

 

Ai është arrestuar në zonën e Bashkisë  Riga Feraou dhe më konkretisht në Rizomylos.

 

Shqiptari ka rrahur një te moshuar 78-vjeçare si dhe vajzen e saj 31-vjeçe mbrëmjen e 15 gushtit.

 

37-vjecari akuzohet për lëndim trupor, kanosje, fyerje dhe dëmtim të pasurisë së huaj.