Kanali 7...

Sonte nis Champions League në Tring; transmetohen 3 duelet e para të Play-Off

Uefa champions league ndez sonte motorrët me fazën play-off.

 

Të gjitha ndeshjet do të përcillen drejtperdrejt, shoqëruar me programin e dedikuar, “studio champions league”.

 

Sezoni i spektaklit futbollistik në tring garanton emocione të forta.

 

Sonte ne oren 21:00 do te transmetohen tre takimet e para, konkretisht Rangers vs PSV, Bodo Glimt vs Dinamo Zagreb si dhe Kopenhagen vs Trabzonspor.