Kanali 7...

Tentuan të kultivonin kanabis/ Arrestohen dy persona

Dy persona ranë në prangat e policisë këtë të dielë në Fier.

 

Sipas njoftimit të policisë, ata u kapën në flagrancë teksa tentonin të kultivonin kanabis në afërsi të një toke.

 

Të arrestuarit janë 38 dhe 40 vjeç. Të dy ata akuzohen për veprën penale “Kultivim i bimëve narkotike”.