Kanali 7...

Tragjike/ Gjenden katër turistë të pajetë në një hotel në Qerret

Një ngjarje e rëndë është shënuar pak më parë në Qerret. Katër turistë rusë janë gjetur të pajetë në një hotel. Rrethanat janë ende të paqarta. Deri më tani bëhet me dije se personat janë dy djem dhe dy vajza. Ata janë gjetur të vdekur brenda saunës.