Kanali 7...

Tronditet Vlora, vriten dy persona në atentat

Vlora është tronditur paraditen e kesaj të enjteje nga një ngjarje e rëndë kriminale.

 

Dy shtetas dyshohet se janë vranë në një atentat pranë mbikalimit të Panajasë në aksin Vlorë-Fier.

 

Një mjet ku leviznin viktimat është qelluar në ecje e sipër.

 

Nuk ka të dhëna mbi dinamiken e ketij krimi, si dhe per identitetin e viktimave.

 

Forca të shumta policie mberriten ne vendin e ngjarjes pak minuta pas marrjes se njoftimit per atentatin mafioz.