Kanali 7...

Trump kërcen i gëzuar para mbështetësve republikanë

Siç nuk e keni parë kurrë më parë! Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump “dhuroi” një kërcim për mbështetësit e tij në Pensilvani, gjatë një takim në kuadër të fushatës elektorale.

 

Në fund të fjalimit, ku foli edhe për infektimin e tij nga koronavirusi, u luajt kënga “Village People”. Trump nuk rezistoi dot dhe nisi të kërcente. Videoja u bë virale menjëherë në rrjetet sociale.