Kanali 7...

U konfliktua me tezen e tij dhe e goditi me sende të forta, pranga 38-vjeçarit

Policia e Tiranës ka arrestuar një 38-vjeçar, pasi ka ushtruar dhunë ndaj tezes së tij.

Në pranga përfundoi shtetasi me iniciale R.D. Pas një konflikti të çastit, ai ka goditur me sende të forta tezen e tij. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Shefqet Musarai”.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme.