Kanali 7...

Vëllezërit në Tiranë rrahin njëri-tjetrin/ Arrestohen nga policia

Ndodh në Tiranë.

 

Dy vëllezër për motive të dobëta kanë rrahur njëri-tjetrin.

 

Policia njofton se bëhet fjalë për shtetasit A.D 66 vjeç dhe F.D 61 vjeç, të cilët janë arrestuar në flagrancë nga uniformat blu.

 

Gjithashtu, po këto struktura arrestuan në flagrancë shtetasit A. D., 66 vjeç, dhe F. D., 61 vjeç, (vëllezër), të dy banues në Tiranë, pasi për motive të dobëta, kanë ushtruar dhunë fizike ndaj njëri-tjetrit.