Kanali 7...

Video-Makina luksoze tenton ta shtypë/ I riu në Vlorë i vërsulet shoferit me thikë

Një sherr i pazakontë ka ndodhur sot pranë kryqëzimit “Rinia” në Vlorë, ku një makinë luksoze ka tentuar të shtypë qëllimisht një të ri.

 

Makina luksoze ka tentuar të shtypë të riun, por ky i fundit është shmangur me shpejtësi. Bashkë me të riun ka qenë edhe një djalë tjetër dhe në atë moment të dy e kanë sulmuar  me thikë shoferin që ishte brenda makinës.

Nuk dihet nëse mes shoferit dhe 2 të rinjve që ishin jashtë makinës ka pasur një sherr të mëparshëm.