Kanali 7...

Vodhi në xhami dhe në një shtëpi, kapet 17-vjeçari

Një 17-vjeçar u kap dhe u ndalua nga forcat e policisë sepse akuzohet për dy grabitje të ndodhura në Përrenjas.

 

Sipas njoftimit, i riu ka grabitur 10 mijë lekë në xhaminë e qytetit.

 

Po ashtu, ai është futur në një banesë për të vjedhur një varëse floriri.